.

.

Лабанема 10.1 Ванкио Матрикспад З Таблета Случај, Стп Кожа Фолио Штанд Заштитен Случај, Покритие за 10.1 Ванкио Матрикспад З Таблета

Лабанема 10.1 Ванкио Матрикспад З Таблета Случај, Стп Кожа Фолио Штанд Заштитен Случај, Покритие за 10.1 Ванкио Матрикспад З

DEN 158.08

Достапност
Достапно за нарачка

1 "Vankyo Matrix Pad Z4 10 инчен Таблет Случај, Стп Кожа Фолио Штанд Заштитен Случај, Покритие за 10. Ова куќиште За Таблети Од 10,1 инчи Ванкио Матрикс З4 10 инчи со држач е направено од врвна надворешност од синтетичка кожа, внатрешниот мек микрофибер штити и не ја гребе самата таблета, издржлива надворешна кожа отпорна на остри работи го повредува куќиштето 10,1" Ванкио Матрикспад З4 10 Инчен Таблет и водоотпорен. Ексклузивниот трендовски дизајн, исто така, му дава на вашиот уред функционален, но модерен изглед и ви овозможува да го носите вашиот уред во уникатно елегантен стил.1 " Ванкио Матрикспад З4 10 Инчен Капак На Таблети?. Кога ќе го ставите таблетот во торбата или куферот не грижете се таблетот ќе ви биде изгребан, куќиштето За Таблети Ванкио Матрикс З4 10 инчи Од 10 инчи има еластичен појас за заклучување на кутијата За Таблети Ванкио Матрикс З4 10 инчи Од 10 инчи. Два Агли На Гледање.1" Ванкио Матрикс Пад З4 10 инчен Таблет Таблет (не одговара На Други Таблети). Постојат меки микрофибер внатрешни работи и премиум синтетичка кожа 10. Пакет Листа : .1" Vankyo Matrix Pad Z4 10 инчен Таблет (Црна). Овој капак На Таблети Од 10,1 инчи Ванкио Матрикс З4 10 инчи со држач е изработен од кожа од синтетички материјал со магнетно затворање и јамка за игла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат