.

.

Прободете Ја Сакура Јапонија Нацртајте Кригла Чувствителна На Топлина Црвена Боја Менување На Каменина Чаша

Прободете Ја Сакура Јапонија Нацртајте Кригла Чувствителна На Топлина Црвена Боја Менување На Каменина Чаша

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлина-Истурете топла течност за да ја активирате криглата, температурата на топла течност треба да биде над 70°C/158°C. на таа температура бојата на криглата ќе се промени. на нормална температура е црвена.Совршен за вашите пријатели кои навистина сакаат интересни и забавни работи во секојдневниот живот.квалитетен и кул дизајн, оваа кригла ќе донесе насмевка на вашиот ден.Материјал : Силна керамичка конструкција количина на пакет : 1 x mug This овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Прободете Ја Сакура Јапонија Нацртајте Кригла Чувствителна На Топлина Црвена Боја Менување На Каменина Чаша.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат