.

.

Дизни Принцезата Моана Секојдневен Додаток За Костими

Дизни Принцезата Моана Секојдневен Додаток За Костими

DEN 367.84

Достапност
Достапно за нарачка

Принцезата на дизни Го Штити " Срцето на Те Фити" Со Магичниот Ѓердан На Дизни Моана. Овој иконски додаток со сина обвивка магично светнува кога ќе се отвори за да открие мек зелен сјај. Исто така, може да го постигне истиот ефект кога е затворен, со притискање на копче. Вашето малечко може да влезе во акција глумејќи сцени од филмот користејќи ја оваа симпатична верзија на ѓерданот Дизни Моана. Вклучете кукли со карактер и други реквизити од филмот (продадени одделно). Започнете го патувањето на тинејџерка која ги крши правилата за да отплови на епска авантура за да ги спаси своите луѓе и да најде одговори носејќи го овој Ѓердан На Дизни. Комбинирајте со облека инспирирана од филмот заедно со координативна перика (и двете се продаваат одделно) за да создадете комплетен ансамбл. Оваа играчка се препорачува за деца Дизни Принцезата Свети кога ќе се отвори. Потребни се батерии со ќелии со 3 копчиња (вклучени). Возраст : 3 години и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат