.

.

Кенет Џејмс Аркадија Боровинки Банана Лист Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Кенет Џејмс Аркадија Боровинки Банана Лист Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Претворете го вашиот дом во островска оаза со позадина од лисја од банана. Овој модерен дизајн е направен во елегантни нијанси на светло сина, сива, јоргована и беж боја. Дизајнот со ладен тон е совршено ажурирање за овој класичен принт. Непастиран материјал обложен со акрилик. 21-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат