.

.

Воздух СП- . во. Супер Брз Клуч За Мини Удар

Воздух СП- . во. Супер Брз Клуч За Мини Удар

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Единицата е клуч за крцкање без реакција, така што болката од вибрации од нормалните воздушни крцкања не е присутна. Спецификациите на единицата вклучуваат големина на погон од 0,375 " и капацитет на завртки од 0,375", максимален вртежен момент од 55 стапки-фунти., слободна брзина од 500 вртежи во минута, ниво на вибрации од 2,9 m/s и ниво на звук од 84,4 d B. Сп Ер корпорација е производител на висококвалитетни пневматски алатки со повеќе од 30 години искуство.Покажува целосни перформанси дури и во ограничена област.Механизам за влијание на спојката со едно куче.Издржливо алуминиумско куќиште и заштитна покривка на главата.Заден воздушен издув во основата на рачката.Реакција слободен додека сеуште обезбедување на голема брзина и висок вртежен момент.Димензии : 6.88 "L x 1.5" H x 1 "W.-SKU : SPAIR002 3/8" Супер Брз Мини Удар Racchet.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат