.

.

Фалк Тул, 54 Јдс

Фалк Тул, 54 Јдс

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

ФАЛК-тул. Оваа многу фина мрежа нема да се разоткрие кога ќе се исече. Совршен е за употреба со невестински облеки, занаетчиска декорација, пакување подароци и многу повеќе. Овој пакет содржи една завртка од 50 јарди од тул широк 54 инчи. Достапно во различни бои, секоја продадена одделно. Произведено во САД. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на формалдехид, за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov Сосема Ново. 717371004048. Фалк. 666/3-00404.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат