.

.

Обервилиерс Јадење Стол Во Црно, Генерално: 39 H 20 W 17 D, Тежина Капацитет: lb

Обервилиерс Јадење Стол Во Црно, Генерално: 39 H 20 W 17 D, Тежина Капацитет: lb

DEN 2063.84

Достапност
Достапно за нарачка

ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 2 Чаир(И) : Да. 2 Стол(И) : Да, Едноставен геометриски стол назад. Врвна издржлива структура од цврсто дрво, удобно седиште Од Вештачка Кожа, ребра назад и робусни Нозе нудат модерен изглед на вашата дневна област, голема стабилност на овие прекрасни дрвени столчиња за јадење и опуштена поддршка на грбот. Генерално : 39 "Х х 20" В х 17 " Д . Николи Трпезарија Столици Во Собата Донесе елегантна благодат на вашиот животен простор со нашите прекрасни николи јадење столици во собата на 2. Меките и удобни седишта обложени со пена од овие прекрасни дрвени столчиња за јадење се завиткани во Вештачка Кожа Со Супериорен Квалитет, која нуди прекрасен поглед и удобно искуство за седење. Издржливост и извонредна стабилност. Тапацир Пополнете Материјал : Пена. Главна Боја : Црна. Рамката на овие модерни столчиња за трпезарија е изградена со Квалитетно Азиско Тврдо Дрво (Гумено Дрво) кое нуди одлична робусност и стабилност на овие столчиња за јадење. Најсовремениот дизајн На Грбот на овие столчиња за трпезарија ќе го подобри шармот на секоја трпезариска маса.НА ПРВ ПОГЛЕД . Удобниот Заден Дел Од цврсто дрво На овие модерни столчиња за јадење ќе ви обезбеди голема поддршка на грбот. Едноставен геометриски стол назад. Тежина Капацитет( фунти) : 300. Додава елемент на класа во секоја трпезарија. ТЕЖИНИ Длабочина 17; Висина 39, Цврсто Дрво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат