.

.

Апепал 50х Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс

Апепал 50х Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс

DEN 142.24

Достапност
Достапно за нарачка

50х200см Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс Опис Завеса панели.Користете ги на врати, прозорци или како разделувачи на простории.Големина 50смх200см.Можете да ги намалите во големина.Ако ви треба пополн изглед и повеќе гроздобер, купете 2 или повеќе по прозорец или врата во зависност од ширината.Лесно се вклопува, само лизнете столб/жица низ горниот таб и закачете.Извори од истата фабрика која ги снабдува познатите трговци со висока улица, но во дел од .Јас ги користам вистинските слики за моите огласи не каталог слики.Видете ги и моите други огласи за држачи за завеси за луксузни жици. На завесата на вратата и требаат 2 парчиња Комбинацијасодржина на пакетот : 1x Завеса На Прозорецот : Завесата Може да се користи како завеса на вратата, завеса на прозорецот или позадина за приказ на прозорецот на продавницата.Направете завеси, треба повеќе спојување точка боја прикажани во слики може да се покажува малку поинаква на вашиот компјутерски монитор, бидејќи монитори не се калибрирани исти. надеж разбирање Апепал 50х200см Љубов Срце Низа Завеса Прозорец Вратата Делител Чиста Завеса Валанс. Висок Квалитет, Лесен и Лесен за употреба.Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Поради слабата светлина и екранот, ќе има малку грешка, ви благодариме за разбирањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат