.

.

Женски Летни Врвови Женски Кратки Ракави Маица Печатени Чипка Врвот Сина, XXL

Женски Летни Врвови Женски Кратки Ракави Маица Печатени Чипка Врвот Сина, XXL

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

98"Size : LBust : 112cm/44.81"Length : 69cm/27.18"Sleeve : 31cm/12.38"големина : xl Биста : 118см/46.02"Length : 67cm/26.81" Должина : 69см/27. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.77"големина : 2xl биста : 124см/48.42" Должина : 68см/26.63"Length : 66cm/25.46"Sleeve : 29cm/11.17"Size : 3 XLBust : 130cm/51.82"Sleeve : 30cm/11.09"Sleeve : 28cm/11.56" Size : SBust : 100cm/39.73"Sleeve : 27cm/10.77"Size : 2 XLBust : 124cm/48.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Sleeve Length S100cm/39.59"Size : MBust : 106cm/41. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.18" 100% сосема нов.56" Табела Со Големини : Големина : С биста : 100см/39,37" Ракав : 26см/10,24" Должина : 65см/25,59"Големина : М Биста : 106см/41,73" Ракав : 27см/10,63" Должина : 66см/25,98"Големина : Л Биста : 112см/44,09" Ракав : 28см/11.37"Sleeve : 26cm/10.38"Size : XLBust : 118cm/46. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Женска Маица Со Кратки Ракави Печатена Чипка Топвоменска Маица со кратки ракави печатена чипка топ1.02" Должина : 67см/26.82" ракав : 30см/11.17"големина : 3xl биста : 130см/51.46" Ракав : 29см/11.42"Length : 68cm/26. удобно за носење во текот на целиот ден. Толку е лесно да го спарите со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. 95% Полиестер, 5% Спандекс.24"Length : 65cm/25. Кул е за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат