.

.

Орегон Косилка Блејд

Орегон Косилка Блејд

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Орегон замена косилка ножеви се направени на точната спецификација ОЕМ за оптимални перформанси. Нашите сечила се индивидуално исправени и стврднати за да обезбедат конзистентно, почисто сечење и да ја зголемат долговечноста на сечилото. ["", "5/8" централна дупка", "Бара 3 сечила за 54 "сечење", "Бара 2 сечила за 36 "сечење", "Засилено стврднување за да се одржи сечилото поостро и потрајно", "Супериорно мулчирање за ефикасност на вреќи и празнење", "Ги Заменува главните брендови : Торо"].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат