.

.

казка жени два сета на градиент цврста боја о вратот краток ракав постави сина xxl

казка жени два сета на градиент цврста боја о вратот краток ракав постави сина xxl

DEN 341.92

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Дводелен Сет На Градиент Цврста Боја О Вратот Краток Ракав Сет Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврст Ракав : Целосна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза+1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 РАМО : 57см/22.44" Ракав : 21см/8.27" Биста : 95см/37.40" Должина : 66см/25.98" Половината : 54-70см/21.26-27.56" должина на панталони : 108см/42.52" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 58см/22.83 "Ракав : 22см/8.66" Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38" Половината : 58-74см/22.83-29.13 "Должина На Панталони : 109см/42.91". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Рамо : 59см/23.23 "Ракав : 23см/9.06" Биста : 105см/41.34 "Должина : 68см/26.77" Половината : 62-78см/24.41-30.71 "Должина На Панталони : 110см/43.31". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Рамо : 60cm/23.62" ракав : 24cm/9.45 "Биста : 110cm/43.31" Должина : 69cm/27.17 "Половината : 66-82cm/25.98-32.28 "Панталони Должина : 111cm/43.70" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Рамо : 61cm/24.02" Ракав : 25cm/9.84" Биста : 115cm/45.28" Должина : 70cm/27.56" Половината : 70-86cm/27.56-33.86" Панталони Должина : 112cm/44.09" Казка Жени Дводелен Сет На Градиент цврста БОЈА О ВРАТОТ КРАТОК РАКАВ ПОСТАВИ СИНА XXL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат