.

.

Бусман ФЛМ - 100а Кертриџ брзо дејство пластични Автомобилски Кертриџ Осигурувач 32VDC

Бусман ФЛМ - 100а Кертриџ брзо дејство пластични Автомобилски Кертриџ Осигурувач 32VDC

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Осигурувач На Автомобилски Картиџ, 100 А, Неиндицирачки, FLM, Не Е Оценет, 32 V DC, Брзо Дејство, Пластика Од Материјал За Тело, Неотфрлање, Кертриџ Во Стилот На Телото, Рејтинг на Прекин 1k A НА 32 V DC, Сина Шифра На Боја, Големина На Осигурувач 1-51/64 Во L x 7/8 Во W x 3/4 Во D, Должина 1 51/64 во, Ширина 7/8 во, Длабочина 3/4 во, Еквивалентен Бренд и серија Бусман Флм, Еквивалентна Серија Флм, Еден Елемент, СТАНДАРДИ рохс 2002/95/Ез, Компатибилна Серија Со Осигурувачи L600mfeaturesinding / неиндицирачкифункционално Еднаква на : мерсен/фераз шавмут trmstandards : rohs 2002/95/екцолор код : Синозелен еколошки атрибут : рохс 2011/65/Усогласеност Со Еу : Еднократна ДОЛЖИНА : 1 51/64 ДЛАБОЧИНА : 3/4 Вотфрлање / Неотфрлање : Неотфрлање Стил На Тело : МАТЕРИЈАЛ ЗА КЕРТРИЏОТ : Пластика Брзина На Осигурување : брза актерска ставка : автомобилски кертриџ осигурувачи : флмвит : 7/8 засилувачи на инфузија : 100адијаметар : не е Применливо 1ka На 32vdcfuse Рејтинг На Напон : 32vdcspeed : Брзо Дејствувањепрекинат РЕЈТИНГ : 1ka На 32v Dcac Напон Рејтинг : Не Е Номинален Еквивалентен Бренд И серија : bussmann FLMVISUAL Индикација : неиндицирачки fits осигурувач блок стил : неотфрлањекомпатибилен осигурувач блок серија : l600mevivalent серија : Flmfuse големина : 1-51/64 Во L X 7/8 Во W X 3/4 Во Влажни : 100 ADC Напон РЕЈТИНГ : 32 V DC" Тип На Ставка : Автомобилски Осигурувач На Кертриџ. БРЕНД : ИТОН БУСМАН. Производителот Дел Број : FLM-100.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат