.

.

20гр ЦЗ Цирконски Столпчиња За Нос Л Облик Крст Сончоглед Срце Прстени За Нос Позлатен Пирсинг На Носот

20гр ЦЗ Цирконски Столпчиња За Нос Л Облик Крст Сончоглед Срце Прстени За Нос Позлатен Пирсинг На Носот

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

По Продажбата : Почитуван клиент, Ако имате какви било проблеми со купување НА ПИРСИНГ на НАКИТ ЗА тело ZS, можете да ја контактирате нашата официјална услуга за клиенти преку е-пошта или платформа за купување, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат