.

.

Штитови Хардвол Издувна Вода Црево 2522344

Штитови Хардвол Издувна Вода Црево 2522344

DEN 2303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Спорт и Рекреација Друго Брановидно Издувно Црево со Жица-Серија 252 Дизајнирано Да се справува со влажни издувни врски со значителни свиоци, апликации за внесување мотори и линии за скупер. Црна синтетичка гумена цевка и капак. Засилен со двојна жичана спирала вградена помеѓу плочи од синтетички кабел. Отпорен на : издувни гасови, озон, благи хемикалии, антифриз, солена вода и гребнатини. Температурен опсег : -20°F до +200°F континуирано, +250°F наизменично. Исполнува SAE J2006 Тип R2. Атрибути : ИД = 2-3/4 "ОД = 3-3/16 " Должина = 12-1/2'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат