.

.

Вилтон Акадија Кригла

Вилтон Акадија Кригла

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Класичната шолја за кафе за одење стана секојдневна шолја за повеќекратна употреба. Вилтон Акадија Кригла : Едноставно наполнете, пијте, измијте и повторете. Капакот се врти за заклучување и штитници за заптивки од протекување. Текстурираниот нелизгачки стисок го одржува безбедно во вашата рака и соодветниот нелизгачки стисок на дното помага да се спречат случајни излевања. Направен е од пластика за подобрена изолација и е одличен и за топли и за ладни пијалоци. Овој пакет содржи една чаша за повеќекратна употреба од 16 унци со капак. Достапно во неколку бои за држење (секоја се продава одделно). Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат