.

.

Шупливи Хартија Фенер Осветлени Фестивал Фенер Партија Фенер Декорација Беше Тиква Форма

Шупливи Хартија Фенер Осветлени Фестивал Фенер Партија Фенер Декорација Беше Тиква Форма

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Дали сте во потрага за моден фестивал фенер? Погледнете ги нашите предмети. Тоа е креативен хартиен фенер. Направен од хартија, хартиениот фенер не е лесно да се искине. Можете да го користите како фенси декорација за свадба партија и фестивал. Тоа ќе создаде незаборавна атмосфера за вас. Карактеристики. - Боја : Случајна боја. - Материјал : Хартија. - Големина : Околу 15 х 15 х 17см. - Изработен од хартиен материјал, лесен и лесен за нагоре. - Восок тиква форма дизајн, изгледа симпатична, убава и креативна. - Направете одличен додаток на украси за венчавки, забави и Ноќта на Вештерките. - Можете повторно да ги користите вашите хартиени фенери за повеќе специјални настани. - Декорација На Фестивали, Забави, Свадби, Дом, Ресторани, Салон, Барови И Оние Специјални Прилики. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 3 парчиња Шуплива Хартија Фенер Осветлен Фестивал Фенер Партија Фенер Декорација Восок Тиква Форма.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат