.

.

Лепак Точка Паста Транспарентен Лепило Честички Силна Вискозност Балон Лента Практични Без Трага Налепница За Свадба Украси

Лепак Точка Паста Транспарентен Лепило Честички Силна Вискозност Балон Лента Практични Без Трага Налепница За Свадба Украси

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : лента За балонска лента : изработена е од лепак и има многу дупки за фиксирање на балонот на надувување на место.Балон лепак точка : Двострани лепак точка налепници, 20 парчиња секој, лесен за употреба.Апликација : овие комплети алатки за балони може да се користат за правење лакови од балон, венци од балон, срца или каква било форма што ја сакате.Лесен за употреба : Надувајте го и врзете го балонот, а потоа врзете го балонот низ дупката за да направите свој балонски венец.Перформанси : Силен вискозитет, транспарентен дизајн, невидлив, без трага.Спецификација : Боја : транспарентен материјал : лепак : Прибл.10х9х1 см/3, 93х3, 54х1 инчен пакет Вклучува : 40 Парчиња Лепак Точка паста балон лепак точка : Двострани лепак точка налепници, 20 парчиња секој, лесен за употреба. Апликација : овие комплети алатки за балони може да се користат за правење лакови од балон, венци од балон, срца или каква било форма што ја сакате. Лента за балонска лента : изработена е од лепак и има многу дупки за фиксирање на балонот на надувување на место. Перформанси : Силен вискозитет, транспарентен дизајн, невидлив, без трага. Лесен за употреба : Надувајте го и врзете го балонот, а потоа врзете го балонот низ дупката за да направите свој балонски венец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат