.

.

Метерк Шлем Визир Замена ЗА HJC i јас шлем Мотоцикл Ветер Шлем Леќа

Метерк Шлем Визир Замена ЗА HJC i јас шлем Мотоцикл Ветер Шлем Леќа

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Особено Дизајн : тоа е замена ЗА HJC i70 i10 шлем. Спецификации : . Лесен За Инсталирање : Лесен за инсталирање и отстранување, флексибилен за превртување нагоре и надолу на кацигата. Количина : 1 парчиња .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат