.

.

Дизајнер Започнете Го Денот Со Знак За Насмевка-Медиум

Дизајнер Започнете Го Денот Со Знак За Насмевка-Медиум

DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот Дизајнер Го Започнува Денот Со Насмевка Знакот може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Текстот на знакот и дизајнерската работа се ласерски врежани во цврста пластика. Секој знак доаѓа со леплива подлога од пена, што им овозможува да бидат прикачени на која било рамна површина. Доаѓа во повеќе бои. Забава цитат и фраза знак за вашиот дом, канцеларија или продавница. Лесно закачете се на кој било ѕид или врата или рамна површина. Средниот знак е 2,75" H X 7 " W Дизајнер Започнете Го Денот Со Знак За Насмевка (Црн) - Медиум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат