.

.

Голем Камен Клипови Мултифункционален Антискид Заштеда На Простор Облека Закачалка Плакарот Организатор

Голем Камен Клипови Мултифункционален Антискид Заштеда На Простор Облека Закачалка Плакарот Организатор

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

спецификации : . закачалката за облека може да се ротира за 360 степени со дизајн на преклопување, практичен и удобен. изработен од врвен материјал со фина изработка, тој е издржлив и некорозивен. закачалките за облека за преклопување се лесни за носење лесни и удобни за употреба. тит може да ви помогне брзо и лесно да ја организирате облеката. . т . име на наслов : Закачалка За Облека. материјал : Пластика. карактеристики : Издржлив, Практичен, Заштеда на Простор. цизе : 42см х 18см/16.54 "х 7.09" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Закачалка За Облека т2 х ве молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Закачалката за облека може да се ротира за 360 степени со преклопен дизајн, практичен и удобен. Изработен од врвен материјал со фина изработка, тој е издржлив и некорозивен. Преклопните закачалки за облека се лесни за носење лесни и удобни за употреба. Може да ви помогне брзо и лесно да ја организирате облеката. Издржлив, Практичен, Заштеда На Простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат