.

.

Тркала Растојанија Адаптери На Навртки 14х1. Столпчиња За То-јота Тундра За Лекс - сад л л 1998-За Играчка-Ота Ленд Крузер 2008 - За Играчка-ота Секвоја

Тркала Растојанија Адаптери На Навртки 14х1. Столпчиња За То-јота Тундра За Лекс - сад л л 1998-За Играчка-Ота Ленд Крузер 2008

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

ЦЕНТАР ЦЕНТРИЧНИ РАСТОЈАНИЈА НА ТРКАЛАТА 5 навртки-Корист Проширете ја основата на тркалата на вашето возило со тоа што ќе дозволите поагресивен став,елиминирајте го триењето лесно и веднаш,значително подобрете ја стабилноста на возилото.Погоден за : 2008-2016 За Lexus LX5701998-2016 За Toyota Land Cruiser2008-2016 За Toyota Sequoia2007-2016 За Toyota Tundra1998-2007 За Lexus Lx470што има во кутијата : 4 парчиња растојанија на тркала РАСТОЈАНИЈА на ТРКАЛА 5x150 ПАРАМЕТАР-дебелина : 3" или 75мм;Внатрешен Дијаметар : 110ММ;надворешен дијаметар(7,283 Инчи).Во меѓувреме фалсификувани термички обработени И стврднати изо/ДИН 10. 5 НАВРТКИ ТРКАЛА РАСТОЈАНИЈА ЦЕНТАР ЦЕНТАР-ве Молиме проверете го описот или користете ја паѓачката лента година/марка/модел и заменливи броеви на делови за да ја потврдите компатибилноста пред да ја купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат