.

.

Пајуан 8 Супер Сајан Бог Вегета Змеј З Акција Фигури Играчки Модел Кукла Роденден Декорација

Пајуан 8 Супер Сајан Бог Вегета Змеј З Акција Фигури Играчки Модел Кукла Роденден Декорација

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Змеј З Вегета : главниот лик во серијата "Змеј З" Е принцот На борбената нација Сајан, со горда гордост. На почетокот, тој имаше амбиција да доминира во универзумот, но по средбата Со Синот Гоку, тој започна потрага по моќ,. и подоцна го зеде надминувањето На Синот Гоку како негова лична цел. Вегета Акциони Фигури : фигурата од популарната аниме " Змеј З", со уникатен дизајн и совршени детали, многу погодна за секој обожавател на ова аниме. Змеј З Декорација На Роденденска Забава : Обезбедете висококвалитетни подароци за деца, обожаватели, колекционери, мали деца, роденденски или празнични подароци. Играчки Со Широка Примена : Погодни За спална соба, дневна соба, дом, канцеларија, автомобил, софа, книжарница, хотел, клуб, забава и секое место што ви се допаѓа. Нашите Услуги На Клиентите : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ме на време, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа. Околу 7,6 инчи змеј З фигура на супер сајан Вегета. Изработен од висококвалитетен пвц, забавен и безбеден и лесен за чистење. Популарна аниме играчка На Змеј З. Слика има база, може да се користи како фигури собирање или торта декорација. Фиксна поза фигури со исклучителни резби и боење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат