.

.

Стејси Адамс Чекор Обичен Прст Чипка До Одење Чевли Морнарица 25633-410

Стејси Адамс Чекор Обичен Прст Чипка До Одење Чевли Морнарица 25633-410

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Стејси Адамс Чекор Обичен Прст Чипка До Одење Чевли Морнарица 25633-410 Стејси Адамс Чекор Обичен Прст Чипка Нагоре обединува класичен стил со решетка горен, двобоен заварувач и контрастен клинест ѓон. Резултатот е модерна класика која е доволно разноврсна за работа, ноќно излегување или викенд далеку.Издржливи вештачки и мрежести горни текстилни облоги за дополнителна зона за дишење отстранлив кревет за стапала со обликувана чаша за пета што обезбедува анатомска поддршка за лак за поудобен надворешен ѓон изработен Од човекот Стејси Адамс Чекор Обичен Прст Чипка До Чевли За Одење Морнарица 25633-410.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат