.

.

Елошман Машки Патики Чизми До Глуждот Чизми Рамни Чевли За Одење Возење Нелизгачки Кадифени Рамни Лесни Секојдневни Чевли Црна 7

Елошман Машки Патики Чизми До Глуждот Чизми Рамни Чевли За Одење Возење Нелизгачки Кадифени Рамни Лесни Секојдневни Чевли Црна

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Слободните обични чевли не се погодни само за работа, туку и за секојдневно носење.5, САД 11 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горна материјал : Материјал за Микрофиберутсол : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, НАДВОРЕШНА, ПРАЗНИЧНА, СПОРТСКА, РАБОТНА КАРАКТЕРИСТИКА : 1. Може да биде задолжително со кадифен наредени или не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат