.

.

Кутии За Одгледување Птици Кафез Дрво Висечки Стил Куќи За Печење Птици Кафези За Миленичиња Пластични Кутии За Инкубација На Птици

Кутии За Одгледување Птици Кафез Дрво Висечки Стил Куќи За Печење Птици Кафези За Миленичиња Пластични Кутии За Инкубација На

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Опис. Изработени од пластика, нашите кутии за одгледување птици се штетни за птиците и обезбедуваат совршени места за размножување за да го поттикнат нивното природно однесување при размножување. Без рабови на брус повредени слатки птици. Фината изработка, природната убавина и одличниот декоративен ефект создаваат уникатен стил во вашиот дом, трем или градина. Карактеристики. - Боја : Беж. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 12,2 х 9,5 х 12,8 см /4,8 х 3,7 х 5,0 инчи. - Избран материјал : Изработен од пластика, мазен на допир и многу лесен за чистење. - Цврста структура : кутиите за одгледување птици се цврсти и можат да издржат секакви временски услови. - Птичјо гнездо : одлично место за живеење, играње и спиење на вашето домашно милениче птици и папагали. - Кутии за размножување : Обезбедува совршено место за размножување и го поттикнува нивното природно однесување при размножување. - Повеќе прилики : Создадете уникатен стил во вашиот дом, трем или градина со овие извонредни кутии за размножување. Избран материјал : Изработен од пластика, мазен на допир и многу лесен за чистење. Цврста структура : кутиите за одгледување птици се цврсти и можат да издржат секакви временски услови. Птичји гнездо : одлично место за живеење, играње и спиење на вашето домашно милениче птици и папагали. Кутии за размножување : Обезбедува совршено место за размножување и го поттикнува нивното природно однесување при размножување. Повеќе прилики : Создадете уникатен стил во вашиот дом, трем или градина со овие извонредни кутии за размножување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат