.

.

Серта Палисади Модерна Патека Рака Троседот, Сива Ткаенина

Серта Палисади Модерна Патека Рака Троседот, Сива Ткаенина

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Претворете ја вашата дневна соба во модерно, удобно место за дружење со овој тросед од 78 инчи. Направен за седење до три лица, овој удобен кауч има ткаенина што лесно се чисти и отстранливи перници што го прави одличен за сите видови домаќинства. Рацете со права патека и квадратните подножја создаваат рационализиран, современ изглед кој совршено се вклопува во помалите простори за живеење. Квалитетното врамување на тврдо дрво му дава дополнителна стабилност, додека врвните перничиња за седиштата со индивидуално завиткани калеми помагаат да се обезбеди удобно и поддржувачко седење за вас и вашите гости. Тапацираниот тросед за заштеда на простор доаѓа во различни опции за боја и материјал за да одговара на вашиот декор. Има разноврсен дизајн кој лесно ќе го надополни вашиот постоечки мебел за дневна соба, а исто така беспрекорно се координира со други парчиња Од Колекцијата Палисади. Серта Палисади Модерна Рачка за Патека 78-инчен Тросед, Компактен тросед со сива Ткаенина со три седишта идеален за мали простории. Модерен дизајн со прави раце и квадратни подножја. Премиум перничињата имаат џебни калеми завиткани во пена со висока густина. Квалитетна рамка од тврдо дрво за издржливост. Отстранливи перници за грб за удобност. Разновидна ткаенина или врзани кожни опции за тапацир. Пакување со една кутија за лесно поставување. Брзо склопување без алатки. Поддржува до 500 фунти. 78-инчен ширина x 32.5-инчен должина x 35-инчен висина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат